Автор Тема: Как да разбием букитата?  (Прочетена 1380 пъти)

Livebet.BG

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 67
    • Профил
    • Livebet.bg
Как да разбием букитата?
« -: януари 24, 2019, 05:10:34 pm »
Тъй като човекът споделил идеята не ми отговори ще се опитам аз да ви обясна за какво става въпрос, долколкото съм разбрал..

Става въпрос за баскетболни срещи и се играе нещо като голове под/над , но за точки на отделни играчи. Схемата е да намериш разликата в коефициентите в отделните букмейкъри. За целта ще ви трябват да си откриете сметка в повече от 10 букмейкъра. Ще споделим букитата приемащи такива залози и клиенти от България малко по-късно. Сега да се насочваме към схемата.

Като за начало след като сте открили сметка в тези къщи за залози, ще е хубаво да си имате пари заредени в сметките и най-малкото да ползвате Skrill за да може да реагирате на момента , когато се появи някоя дупка. Най напред може да откриете сметка в tonybet, betfair, wwin, pinnacle там се приемат такива залози и доста често може да хващате такива залози.

Какво представлява същност схемата?

Става дума за разлика в коефициентите на даден играч - ето и малък пример:

Отиваш в tonybet влизаш в Баскетбол и какво виждаш.. точки на Леброн Джеймс е над 13.5 е 1.85 коеф , в pinnacle е  под 16.5 е 1.85 коеф и ти трябва да заложиш над 13.5 и под 16.5 .. който и залог да излезе ти печелиш. Ако имате 14 15 16 точки и 2-та фиша ви печелят. До колкото разбрах от предишната тема коефициентите са около 1.85.
Ако залагаш по 200 лв на 2 пъти за 370 .. рискуваш 30 лв, но ако излезе дупката печелиш 340 чисти пари..  Реално рискуваш малко пари, но е голям шанса да удариш дупките..

Ето и примера който е дал колегата от форума на гонг - директно го цитирам

Цитат
давам просто пример да се схване идеята....примерно 24.5 27.5, 7.5 10.5 и т.н.......триточковите дупки са огромна оферта, двуточковите ако са по 1.85 също се играят, защото отново 11.1 кеофициент е нереален и при 2 точкови дупки....примерно Конли 18.5 20.5 при средни точки 19 за сезона ...той се върти около 15-25 мнго рядко стига 30, тоест шанс да стане е към 5 коефициент....просто при всеки залог имаш огромно предимство...в дългосрочен план е невъзможно да си на загуба....при 1 от 11 дупки избиваш парите от останалите 10, а е напълно реално да се хванат 3 или 4 от 11......разбира се говоря за стандартните дупки по 1.85, има и такива с по големи коефициенти, дори има и такува без загуба, примерно 2.20 и 1.80....тук не губиш нищо и може да сложиш супер много пари и играеш за огромна печалба без загуба....то само това да хванеш 1 път у месеца друго ти не трябва.....така скоро хванах за 4 бона Готрат борби над 8.5 2.20 и под 9.5 1.85......и ги набих с по 2 к и той направи точно 9 :D :D :D :D и и 2 та залога излязоха....мислъта ми е, че коефициентите често са такива, че без загуба се играе за бая пари....

Намерено в: форум.гонг.бг стара изтрита тема, създадена от потребител Kingofpop

« Последна редакция: февруари 24, 2019, 12:07:50 pm от Livebet.BG »

Bingoboy

• Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Как да разбием букитата?
« Отговор #1 -: февруари 13, 2019, 12:32:19 pm »
Къде е схемата ? Аз влезнах тука да следя темата, но липсва информация?

CR7

• Newbie
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
« Отговор #2 -: февруари 13, 2019, 12:34:20 pm »

Да и аз съм тук затова.. Но май ще чакаме повече информация..

Livebet.BG

• Administrator
  • Jr. Member
    • Профил
    • Livebet.bg
« Отговор #3 -: февруари 13, 2019, 12:36:03 pm »

Да и аз съм тук затова.. Но май ще чакаме повече информация..

Здравейте момчета и добре дошли . Надявам се престоят ви да е дълъг и да сме си взаимно полезни. Писах на автора на предишната тема в другия форум тъй като там темата е изтрита, надявам се да се включи тук и да ни представи идеята отново и да си помагаме.

П.С. Нека се включат и тези които четат форума в момента. Регистирацията става за секунди и може да пишете бързо. Заповядайте.
« Последна редакция: февруари 13, 2019, 12:38:01 pm от Livebet.BG »

Vankooo

• Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
« Отговор #4 -: февруари 13, 2019, 12:50:04 pm »
аз също ще следя темата, кой не иска да печели пари..
« Последна редакция: февруари 13, 2019, 12:52:07 pm от Vankooo »

FutbolPlayer

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
« Отговор #5 -: февруари 13, 2019, 04:26:18 pm »
Малко трудно ще откриете тези схеми :D букмейкърите да не са балъци? Знаят си работата

WIN

• Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
« Отговор #6 -: февруари 15, 2019, 02:51:45 pm »
Аз съм нов още, от няколко дена залагам в интернет, но идеята изглежда стабилна.. Само че не разбрах трябва ли да имам толкова много пари? Мога ли да започна с по-малки суми за игра?

Livebet.BG

• Administrator
  • Jr. Member
    • Профил
    • Livebet.bg
« Отговор #7 -: февруари 15, 2019, 03:00:46 pm »
Аз съм нов още, от няколко дена залагам в интернет, но идеята изглежда стабилна.. Само че не разбрах трябва ли да имам толкова много пари? Мога ли да започна с по-малки суми за игра?

Здравей братле, мисля че няма да има проблем да се играе с малко пари, но няма да имаш чак толкова много печалби, а тези дупки май не може да ги намериш постоянно.. Но нищо не губиш да пробваш и с по-малко пари.

Станчо

• Гост
« Отговор #8 -: февруари 16, 2019, 09:45:14 am »
Оу мога да пиша и като не съм регистриран, Супер.

Тази същата идея няма ли да се получи и с под/над голове? Само че трябва да се доизчисти схемата, какви прагове ще се играят.

Ники

• Гост
« Отговор #9 -: февруари 17, 2019, 11:34:16 am »
Е еднакви никнейм и пароли ли да се регистрирам при букитата или е по-добре във всяко буки да са различни ?

Livebet.BG

• Administrator
  • Jr. Member
    • Профил
    • Livebet.bg
« Отговор #10 -: февруари 17, 2019, 10:34:53 pm »
Е еднакви никнейм и пароли ли да се регистрирам при букитата или е по-добре във всяко буки да са различни ?

Здравей,

това няма никакво значение , те не са свързани по между си. Може да използваш и еднакви пароли и никнеймове.

StarWars

• Гост
« Отговор #11 -: февруари 18, 2019, 01:13:08 pm »
въпрос: Някои букмейкъри имат български лева като валута, а някои имат само евро и долари, как ще залагаме при този случай?
« Последна редакция: февруари 18, 2019, 01:14:06 pm от Livebet.BG »

Livebet.BG

• Administrator
  • Jr. Member
    • Профил
    • Livebet.bg
« Отговор #12 -: февруари 18, 2019, 01:15:58 pm »
въпрос: Някои букмейкъри имат български лева като валута, а някои имат само евро и долари, как ще залагаме при този случай?

Значи при този случай ако вече сте си открили сметки в част от букитата, ще трябва сами да си сметнете сумата която трябва да залагате в Евро и Български лева, но ако тепърва ще си откривате сметки, ще е добре всички да са в еднаква валута. Но аз не смятам че тук ще имате големи проблеми курса на Еврото е фиксиран до някъде така че няма да има голяма разлика ..

mizantrop

• Гост
« Отговор #13 -: февруари 23, 2019, 08:25:09 am »
вие хубаво ще почнете схемата,но бързо ще стигнете етапа,до който не са достигали 99 % от залагащите - лимит на сметката :D
кат ви праснат 50 евроцента лимит на залог - кви ще ги дървите :D
pass40 - не се напъвай,изтривай темата,да та ева в популяризатора :D :D :D

Livebet.BG

• Administrator
  • Jr. Member
    • Профил
    • Livebet.bg
« Отговор #14 -: февруари 24, 2019, 11:45:42 am »
вие хубаво ще почнете схемата,но бързо ще стигнете етапа,до който не са достигали 99 % от залагащите - лимит на сметката :D
кат ви праснат 50 евроцента лимит на залог - кви ще ги дървите :D
pass40 - не се напъвай,изтривай темата,да та ева в популяризатора :D :D :D

Това е всеизвестна тема и се предлага от много други сайтове в цял свят.. има и такива сайтове предлагащи директно в кой буки какъв процент получаваш.. просто е за 1х2