Автор Тема: Временно спряха лиценза на Бетфаир  (Прочетена 412 пъти)

Livebet.BG

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 77
    • Профил
    • Livebet.bg
Бетфеър не приема залози от България. Причината е че в момента букмейкърът няма лиценз от държавната комисия по хазарта. След наша проверка установихме че това е причината . Надяваме се скоро време нещата да се оправят . Докато сайтът е спрян вие може да залагате в bet365

Залагай в bet365

mizantrop

• Гост
Re: Временно спряха лиценза на Бетфаир
« Отговор #1 -: март 10, 2019, 11:21:22 am »
на мен ми се струва пък,че скоро няма да стане....поне не тази пролет
бет 365 така ги мотаха 10 месеца преди няколко години...
изобщо това даже не е новина,новина би било ефбет да не могат да вземат лиценз !!!
хахаха...има такава държава !

Livebet.BG

• Administrator
  • Jr. Member
    • Профил
    • Livebet.bg
« Отговор #2 -: март 11, 2019, 10:32:19 am »
на мен ми се струва пък,че скоро няма да стане....поне не тази пролет
бет 365 така ги мотаха 10 месеца преди няколко години...
изобщо това даже не е новина,новина би било ефбет да не могат да вземат лиценз !!!
хахаха...има такава държава !

много си прав това е само и само да ги откажат и монопола на Еврофутбол да си продължава и в нета.
« Последна редакция: март 13, 2019, 09:34:31 pm от Livebet.BG »

Марто

• Гост
« Отговор #3 -: март 13, 2019, 02:19:43 pm »
  Аз ще изчакам следващото заседание което е на 22. 03.2019.и ако неподновят лиценза им тея нещасници ,ще трябва гласност и да се вдигне повече шум за да се стигне до телевизиите .Само този е начина в нашата мила родина  8) 8) 8) 8)

mizantrop

• Гост
« Отговор #4 -: март 13, 2019, 08:00:14 pm »
  Аз ще изчакам следващото заседание което е на 22. 03.2019.и ако неподновят лиценза им тея нещасници ,ще трябва гласност и да се вдигне повече шум за да се стигне до телевизиите .Само този е начина в нашата мила родина  8) 8) 8) 8)

не съм виждал досега някоя телевизия да направи нещо срещу Черепа,нито пък правителство - било то ляво или дясно....да не мислиш че финансовия министър в момента не знае кво се случва - знае,но си пасува,феъра ще осъдят държавата в някой европейски съд и ще си им платим като попове - ние,данъкоплатците...

Livebet.BG

• Administrator
  • Jr. Member
    • Профил
    • Livebet.bg
« Отговор #5 -: март 13, 2019, 09:36:00 pm »
точно както бет365 съдиха и тогава взеха лиценз и те ако ги осъдят ще ги върнат.. жалко че тук 1 месец си замина ей така .. сумати пари врътнати и данъци платени щеше да има.. Сега губи държавата

Livebet.BG

• Administrator
  • Jr. Member
    • Профил
    • Livebet.bg
« Отговор #6 -: април 22, 2019, 09:58:48 pm »
след толкова много време все още липса лиценз на Бетфаир.. накъде сме тръгнали с тая политика ужс направо